Informace o dění v podniku

Zdravím,

chtěl bych vás informovat o dění v podniku.

Jak všichni víte, ve středu odpoledne proběhlo jednání Dozorčí rady.
Po nezdaru na podzimním jednání, pro hladký průběh hlasování bylo přijato opatření, aby hlasování o odvolání generálního ředitele p. Ďuriše a pí. Češkové proběhlo hladce, s potřebným počtem hlasů k přehlasování členů za DP. Což se povedlo.

Ve čtvrtek od devíti hodin bylo svoláno mimořádné Představenstvo podniku. Předsedou byl zvolen nejstarší člen p. Fedorko. Před jednáním ujistil zástupce OO, že nebude z ukvapených důvodů odvolán p. Ďuriš do středečního jednání Představenstva. Zástupci OO sepsali v tomto duchu žádost a předali ji předsedovi před jednáním Představenstva. Představenstvu ale byl předložen dopis z Dozorčí rady, aby ihned došlo k odvolání generálního ředitele.

V podělí 23.5.2016 jsou všichni zástupci pozváni na Magistrát HMP. k jednání s předsedou dozorčí rady DPP a náměstkem primátorky hl. m. Prahy pro dopravu, sport a volný čas Petrem Dolínkem.

ZO FVZ – MHD navrhuje vyčkat na výsledky jednání a případně kroky, které budou následovat. Pokud to bude potřeba vyhlásit i stávkovou pohotovost.

Byl bych rád i za zpětnou odezvu od vás, členů.
S přáním hezkého víkendu

Josef Trhlík

předseda FVZ – MHD

Archiv příspěvků

About administrátor

místopředseda FVZ-MHD

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..