Kdo jsme? Dovolte malé představení.

Jsme odborová organizace založená za podpory početné skupiny zaměstnanců různých profesí s dlouholetou praxí a opravdovým zájmem o zlepšení současného stavu a chodu DP. Někteří z nich přešli z jiných odborových organizací a mají tak vynikající znalost a povědomí o poměrech nejen v odborových organizacích, ale stejně tak mají vynikající znalosti z provozu DP.

Co nabízíme?
Budeme hájit veškerá práva zaměstnanců DP. Rovné a nestranné zacházení bez protekcionismu a kamarádských vztahů. Optimální, bezpečné a nezávadné pracovní podmínky u všech zaměstnanců DP bez rozdílu profese, funkce či organizační jednotky. Zajistíme přímý, konstruktivní a otevřený dialog mezi zaměstnanci a vedením DP, ve kterém budeme prosazovat férové, přímé jednání a konstruktivní řešení problémů. Svým členům nabízíme odborovou organizaci, ve které se budou moci aktivně podílet na jejím chodu a směrování. Ve které budou vždy vědět, co se projednává a jakým způsobem je to ovlivní. Nabízíme možnost nebýt jen číslem v počtu členů, za které, vedení dostává peníze pro svou potřebu.

Jako člen Federace výkonných zaměstnanců České republiky  http://fvzcr.cz máme možnost plně využít veškeré benefity, právní ochranu a zázemí členů silného svazu, jakož i plnou podporu stovek členů k prosazení všech smysluplných řešení vedoucích ke zlepšení pracovních, platových a společenských podmínek všech pracovníků DP.

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..