Zasedání Výkonného výboru ZO FVZ-MHD

Přítomni:
Josef Trhlík, předseda
Miloslav Kadlec, místopředseda
Jindřich Záruba, předseda revizní komise

1. Výkonný výbor projednal návrh na doplnění Výkonného výboru novým členem panem Christo Tončevem, dosavadním předsedou sekce Motol. Po debatě Výkonný výbor jednohlasně usnesl, že se pan Christo Tončev stane od 01.02.2016 druhým místopředsedou Základní organizace Federace výkonných zaměstnanců MHD zodpovědným za oblast řidiči MHD.
2. Výkonný výbor projednal stav členské základny odborové organizace, její skladbu a stanovil priority při získávání nových členů.
3. Výkonný výbor projednal dosavadní spolupráci s Prezídiem FVZ-ČR, vzal na vědomí informaci o rozšíření FVZ-ČR v České spořitelně a na Karlově univerzitě. Pověřil presidenta FVZ-ČR o rozšíření benefitů pro členy, plán společenských akcí a setkání na první polovinu roku 2016.
4. Výkonný výbor se dohodl na příspěvku pro členy 200,-Kč na každé dítě do 15 let.
5. Výkonný výbor odsouhlasil stav účtu u ČSOB, příjmy a výdaje za rok 2015.
6. Výkonný výbor projednal návrh rozpočtu na rok 2016. Konečný návrh rozpočtu bude předložen do 15.03.2016.
7. Výkonný výbor souhlasí s veřejnou podporou „Plánovačů“ a odmítá jejich přesun z centrálního plánování na vozovny. V tomto bude aktivně vystupovat na jednáních se zaměstnavatelem a bude aktivně hledat podporu u ostatních odborových organizací.
8. Výkonný výbor vzal na vědomí informaci o krocích Prezídia FVZ-ČR ve sporu s Českou poštou a.s. a byl prezidentem FVZ-ČR informován o zásahu ÚOOZ v prostorách a kancelářích odborových organizací a podané stížnosti na tento zásah do soukromí a činnosti odborových organizací.
9. Další jednání Výkonného výboru bude naplánováno po předložení konečného návrhu rozpočtu, nejpozději do 20.03.2016
V Praze dne 29.01.2016

Archiv příspěvků

About administrátor

místopředseda FVZ-MHD

Napsat komentář

Tato stránka používá Akismet k omezení spamu. Podívejte se, jak vaše data z komentářů zpracováváme..